सधैँ लेभभर चोर्ने वा rotisserie चिकन प्रयोग गर्न नयाँ तरिका खोज्दै हुनुहुन्छ? यो फ्रेन्च रोटी पिज्जा नुस्खा एक उत्कृष्ट हो।
तीन प्रकारको पनीर, लसुन र रातो मिर्चको साथ, फ्रान्सेली रोटी पिज्जाको लागि यो नुस्खा स्वादिष्ट र सन्तुष्ट हुन्छ। यस चिकन फ्रांसीसी रोटी पिज्जा को दोपहर को भोजन को लागि, एक नाश्ता या रात को खाने को लागि।
मिस छैन: पिज्जाको व्यञ्जनहरू सम्पूर्ण परिवारलाई आनन्दित हुनेछन्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप मक्खन, नरम
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3/4 कप ग्रेटेड एसिगो या रोमानानो पनीर
- 2 चम्मच मिनिड लसुन
- 1 चम्मच सूखे तुलसी
- 1/4 कप पनीले-रातो रङ काली मिर्च
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1 16-औंस। लोफ फ्रान्सेली रोटी
- 2 कप टुक्रा भयो
- rotisserie चिकन
- 1 कप कटा भयो मोोजजारे पनीर
- 1 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 400 डिग्री एफ।
- सानो कटोरामा, पहिलो सात अवधारणाहरू (कालो मरिच को माध्यम ले) सँगसँगै हलचल।
- स्लिस फ्रान्सेली रोटी आधा लम्बाइमा। तीनवटा टुक्राहरूमा प्रत्येक अर्धवाट तिर काट्नुहोस्। प्रत्येक टुक्रामा मक्खन मिश्रण फैलाउनुहोस्।
- Rotisserie चिकन संग शीर्ष।
- छिटो मोज़ार्सेला र पेर्मेसन चिकन माथि छरिन्छ।
- पनीर पिघ्न र सुनको भून सम्म 8-12 मिनेटको बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1021 |
| कुल मोटा | 57 जी |
| पागलिएको बोसो | 24 जी |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,353 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 63 g |