पास्ता एक द्रुत भोजनको लागि पाइन नट्स, सन-सूखे टमाटर, जडीबुटी र पिर्मेसनको समृद्ध स्वाद सहित हलचल-सुकेको छ। तपाईंसँग 30 मिनेट भन्दा कम मा तालिकामा यो सजिलो पास्ता डिश हुन सक्छ। सलाद र रोटी संग एक प्रवेश को रूप मा राम्रो छ वा एक साइड डिश को रूपमा प्रयोग। पास्ता पक्का राम्ररी पक्का छ सुनिश्चित गर्नुहोस्। तेलले स्पिट गर्दछ र पप गर्दा यसले पानीलाई सम्पर्क गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 औंस पास्ता (फ्युसिली वा रिगाटोनी) पकाएको अल डेन्टे र राम्ररी पखाल्ने
- 5 चम्मच जैतून का तेल, विभाजित प्रयोग
- 2/3 कप टोस्टेड पाइन नट
- 2/3 कप तेलको प्याड सुत्ने-सुकेको टमाटर, पकाइएको र कटा
- 1/4 कप कटा ताजा अजमोले
- 1/8 कप कटा ताजा तुलसी पातहरु
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- कोसर नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम, उच्च गर्मीमा एक ठूलो, भारी कुखुरालाई बिउँनुहोस्। जैतून को तेल को 3 चम्मच जोडें र पैन कोट को लागि घुमाओ।
- पकामा किनारामा सुत्न नभएसम्म राम्ररी पकाएको पास्ता र स्टिर-फ्र्या थप्नुहोस्। ठूलो कटोरामा हटाउनुहोस्।
- स्किलेटमा, बाँकी 2 चम्मचको जैतून का तेल थप गर्नुहोस्। 1 मिनेटको लागि पाइन नट र सन-सूखे टमाटरहरू हल गर्नुहोस्।
- अजफ्मा, तुलसी , र पेर्मेसन पनीर सँगसँगै पास्तामा थप्नुहोस्। कोसर नुन र ताजा जमीन कालो मिर्च सँग छिटो
- गठबन्धन गर्न र तुरुन्तै सेवा गर्न टस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 676 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 285 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 70 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 1 9 |