यी ग्रील्ड वा बिरुद्ध लसुन रिब स्टिकहरू लहसुन, सोया सस र मसालेको मिश्रणमा खाएको हुन्छ। रिब स्टिकहरू, स्ट्रिप्स स्टिकहरू, पटरहाउस वा टी-हड्डी वा फ्लैंक स्टिकहरूसँग यो अन्न प्रयोग गर्नुहोस्।
तयार गर्न एक सरल सरल अचम्म छ तर तपाईले पकाउने योजना बनाउनु कम्तिमा 2 घण्टा सुरू गर्ने योजना हो ताकि स्टिकहरू विलम्ब गर्ने समय हुनेछ।
उत्तम परिणामहरूको लागि, तत्काल-पढ्ने थर्मामीटरको साथ स्टिकहरू जाँच गर्नुहोस्। स्टेक तापमान (दुर्लभ, मध्यम, राम्रो बनाइएका, आदि) को लागि निर्देशनहरू तलका चार्टहरू हेर्नुहोस्।
नुस्खा सजिलै दुई मान्छे वा ठूलो परिवार वा राति पार्टीको लागि तल निस्कन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप
- सोया सस
- 2 लौंग लसुन, कटा
- 1 चम्मच
- सुक्खा सरसफाइ
- 1 चम्मच कोमल जमीन मिर्च
- 4
- रिब आँखा स्टेक , लगभग 1 देखि 1 1/2 इन्च मोटाईमा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो अनावश्यक बेकिंग डिश वा कन्टेनरमा, सोया सस, लसुन, सरस, र ठुलो जमीन कालो मिर्च जोड्नुहोस्। स्टेकहरूलाई अचम्ममा थप्नुहोस् र तिनीहरूलाई राम्रो तरिकाले कोटमा बदल्नुहोस्। 2 देखि 5 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- तेलको ग्रिल र उच्च सीधा गर्मीको लागि तयार पार्नुहोस्, वा लगभग 450 एफ।
- स्टिकहरू ग्रस्त नभएसम्म निश्चित तापमान र डान्सनेस सम्म पुग्यो। स्टिकहरू घुमाउन को लागी भाषाहरू प्रयोग गर्नुहोस् र एक चोटि मात्र परिवर्तन गर्न प्रयास गर्नुहोस्।
स्टेक टेम्पेरेसन
- दुर्लभ - 120 एफ - 125 एफ (48.9 सी देखि 51.6 सी)
- मध्यम-दुर्लभ - 130 एफ - 135 एफ (54.4 सी देखि 57.2 सी)
- मध्यम - 140 एफ - 145 एफ (60 सी देखि 62.8 सी)
- मध्यम - राम्रो - 150 एफ - 155 एफ (65.5 सी देखि 68.3 सी)
- राम्रो भयो - 160 एफ (71.1 सी) र माथि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 235 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 39 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 982 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 34 g |