सबै समुद्री खाना संगमरमर को सरल मा, यस क्लासिक ब्राउन मक्खन सस एक हल्का स्वाद वाला ट्राउआउट मा एक प्रसन्न छ। यो सजिलो इज्जत इंद्रधनुष ट्राउट नुस्खा शुरुवात माछा खानाको लागि एकदम सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 इंद्रधनुष ट्राउट (पुरा, बेकार)
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
- 6 चम्मच अनगिन्ित मक्खन
- 3 चम्मच नींबू रस (तातो सबैभन्दा राम्रो छ)
- 1/4 कप कटा ताजा अजमोले
- Garnish: नींबू wedges
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम-कम तापक्रममा सस्यानमा मक्खन राख्नुहोस्। मक्खन नभएसम्म मक्खन सुनको खैरो रंगमा परिणत गर्दछ र एक पोषक सुगन्धमा लिन्छ। धेरै कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस् र न्यानो राख्नुहोस्।
- टाउकोबाट टाउको हटाउनुहोस्, र छाला-साइड-डाउन हल्का तेलियो पन्नी-पकाउने पाकहरूमा पानाहरूमा राख्नुहोस्। हल्का रूपमा सतहमा खरानीको मक्खन सानो। नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च संग उदार मौसम।
- ज्वालामुखीबाट 4-इन्च लगभग 3-5 मिनेटको लागि, वा जब काँधमा परीक्षण गर्दा माछा फ्लेक्स सम्म। जब माछा खाना पकाउँदा, मक्खन मध्यम गर्मी सम्म र नींबूको रस मा बिस्कुट फर्काउनुहोस्। जबजस्तो मिश्रणको फोचमा आउँदछ, अजय थप गर्नुहोस्, गर्मीलाई बन्द गर्नुहोस्।
- जब तयार भयो, माथिल्लो स्फुडमा तातो प्लेमा हावा प्लेमा ट्राउको सेवा गर्नुहोस्। छेउमा लेमन लेन्सहरू सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 256 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 85 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 22 जी |