इन एन्ड आउट लेन्टमिनिनी सुई इन एन्ड आउट मार्टिनीलाई एक मिठाई मिठाई ककटेलमा बदल्दछ। यो लेमौथोउथ लाई लिमोनसेलो संग बदलन गरेर , जो सर्वोत्तम फ्रीजर मा ठंडा राखिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस
- वोडका
- 1 को टुक्रा
- limoncello
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्रोजन ककटेल गिलासमा लिमोनसेलोको स्प्लेस डाल्नुहोस्।
- गिलासका वरिपरि मदिरा घुमाउँदा सबै सतहहरू लेपित हुन्छन्।
- भोकमा भरिएको एक ककटेल शकरमा वोदका हल्लाउनुहोस् ।
- गिलासमा कुनै अतिरिक्त लिमोनललो छोड्नुहोस्।
- हल्का काडाका लेपित ककटेल गिलासलाई रोक्नुहोस्।
- नींबू मोडको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |