जस्तै नामको अर्थ हो, यो ककटेलले मीठो र ऊनसँग विवाह गर्छ। यो habanero मिर्च संग एक अदरक वोदका को सुविधा छ। यो एक साहसिक कदम जस्तो देखिन्छ, जुन habanero र अदरक संग एक मार्टिनी शैली शैली मा एक साथ जोडयो, तर यो वास्तव मा एकदम स्वादिष्ट छ किनकी यसमा मिठाई र मसालेदार को संतुलन छ।
सबै मसालेदार ककटेलहरू जस्तै, काली मिर्चको प्रयोगमा सजिलै सिफारिस गर्न सिफारिस गरिन्छ, र सधैँ ध्यान राख्नुपर्छ कि स्वादको सन्तुलन हुनुपर्छ। यदि तपाईं नुस्खाको पालना गर्नुहुन्छ भने यो सजिलो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- SKYY Infusions अदरक वोदका
- 1/2 औंस टुक्रा habanero मिर्च (कुनै बीउ छैन)
- 3/4 औंस
- agave सिरप
- 3/4 औंस
- ताजा चमेको रस
- गार्निश:
- मोटो भयो अदरक
यसलाई कसरी बनाउने?
- धीरे कुखुरा काली मिर्चको ककटेल ह्याकरमा ।
- बर्फ संग candied अदरक को अपवाद संग, अवयव को बाँकी राख्नुहोस्।
- बलियो बनाउनुहोस् र ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- गाँसिएको अदरकको साथ गार्निशको गिलासमा।
नोट: ओमीले आफ्नो अदरक वोडकालाई छोडेका छन्, जसले शर्मिला छ किनभने यो शानदार थियो। तपाईंलाई अर्को ब्रान्ड खोज्नु वा आफ्नै बनाउनु पर्छ। ईमानदार रूपमा, घरको अदरक वोदका इन्फ्यूजन सम्भवतया दुइटा विकल्प हो।
स्कीइटी शिष्टाचार एलेक्स स्ट्रास सुइट 700 (होटल शङ्री-ला) लस एन्जलसमा SKYY वोडाका लागि
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 220 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 2 जी |