यदि तपाईं एक वोडा रेड बुल को प्रशंसक हुनुहुन्छ भने, तपाईं राम्रो विकल्प हुनको लागि कलट 45 पत्ता लगाउन सक्नुहुनेछ। यो एक थोडा अधिक पंच प्याक गर्दछ, तथापि, र यसको बावजुद लामो स्लीपरको रूपमा हुनुको बावजूद, तपाईं ज्याजर बम को अधिक भन्दा बढी यसको क्षमता हुन सक्छ। यो जागेर्मेस्टर को समावेश को कारण हो, निस्सन्देह, तर कोल्ट 45 मा, यो जुडी संग जोडीएको छ। यो सम्भावना संयोजनले रेड बुल आधार को बढि बढ्दो परिमार्जन गर्न को लागी प्रभाव पार्छ, जुन ऊर्जा पिउनको अनियमित स्वाद विरुद्ध खेलिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस जिन
- 2 औंस Jagermeister
- 1 रातो बुल ऊर्जा पेय
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फमा भरिएको हाइबल ग्लासमा अवयवहरू बनाउनुहोस् ।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |