नाम को रूप मा इंगित गर्दछ, ओबामा ककटेल एक टेम पेय होइन र यो अनन्तता को एकाग्रता छ (जो यहाँ सूखी वर्माउथ बराबर छ) जुन चेतावनी को स्रोत हो। यो तर्फबाट, यो एक स्टेलर पेय हो जसले पारंपरिक अनन्त पेय को ओपेंसेन्स बनाउँछ, सजिलै यो यसलाई क्लासिक जिन मार्टिनी मिक्समा ल्याइन्छ।
यदि तपाईं नयाँ हुनुहुन्छ वा अनुपस्थिती पुन: पत्ता लगाउने हो भने, यो प्रयास गर्न ककटेल हो किनभने यसले एकदमै राम्रो स्वाद अनुभवको लागि बनाउँछ। याद राख्नुहोस्, यहाँ दुबैको गुणस्तरमा नबिर्सनुहोस्, किनकि सस्ते जिनको एक सस्तो (चखल) पेय हुन्छ।
यदि तपाइँ मनपराउनुहुन्छ वा यदि तिनीहरू सजिलै बढी सुलभ हुन्छन् भने, कुनै पनि उपत्यकाको विकल्प (जस्तै पेर्नड) यहाँ गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- gin
- 1/4 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/4 औंस
- अनुपस्थिति वा विकल्प
यसलाई कसरी बनाउने?
- टुक्रा बर्फले भरिएको मिश्रणको टुक्रामा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |