बार मा धेरै लोकप्रिय, तपाईं अक्सर Jäger बम एक साथ पिउने मान्छे को समूह देख्नुहुनेछ। तपाईं या त माया गर्नुहुन्छ वा उनीहरूलाई घृणा गर्नेछन्, यो शक्तिशाली शॉट संग धेरै मध्य जमीन छैन। बिना असम्भव, यो पेय हो जुन हरेक बार्टिनालाई थाहा हुनुपर्छ ।
यो हल्का वजन को लागि एक शट या दिल को बेहोशी नहीं हो र यो जान्न को बिना धेरै धेरै आसान छ।
Jägermeister एक थोडा ऐना स्वाद संग एक धेरै शक्तिशाली मकर छ र शराब को "अवसाद" प्रभाव ऊर्जा पी पेड रेड बुल द्वारा अफगानिस्तान अफसेट छन्। यसको कारण (र साधारण अभ्यास को बावजूद), म तपाईंलाई ज्याज बम मा यसलाई आसान बनाउन को लागि सल्लाह दिन्छु।
यो ज्याजको शटलाई सिधै सामान्य 'बम' छोडेर रेड बुल भित्र पस्न को लागी सामान्य बनिएको छ। यद्यपि, यदि तपाईं ड्रपको लागि रोज्नुहुन्छ भने, सावधान हुनुहोस् ताकि शटका टुक्राले तपाईंको दाँत गाँस्न सकेन किनकि शटका गिलासले तपाईंलाई चोट पुर्याउँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस Jägermeister
- 1/2
- रातो बुल ऊर्जा पेय
यसलाई कसरी बनाउने?
- Jägermeister संग एक शट ग्लास भर्नुहोस्।
- रेड बुलसँग हाईबल ग्लास , वा अन्य अग्लो गिलास भर्नुहोस्।
- गोली चश्मेलाई चिसो ग्लासमा छोड्नुहोस् र तुरुन्तै पिउन दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |