जब तपाईं थोडा जिंग रूट, बर्गरहरू, स्यान्डविचहरू, सेमहरू, वा स्टिकहरूमा थप्न चाहानुहुन्छ ती तीतो पनीर प्याजहरू महान हुन्छन्। तिनीहरू माछा टेकोस वा टर्की बर्गरका लागि अद्भुत छन्। सम्भावनाहरू अनन्त छन्!
तिनीहरू तयार गर्न केही मिनेट लिन्छन् र भोजनमा स्वाद र रङ दुवै जोड्छन्। तपाईलाई आवश्यक छ केहि रातो रातो शराब सिरका, सानो शर्कु, र कालो रातो रातो काली मिर्च। यदि तपाईंसँग लाल शराब सिरका छैन भने सेब साइडर सिरका प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम रातो प्याज, खुट्टा, पतला कटाई
- 1/2 कप सेतो वा रातो शराब सिरका
- 2 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच कोषेर नमक
- 1/4 चम्मच असाध्यै जमीन कालो मिर्च
- डैश लाल मिर्च, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज स्लाइसहरू आधा-पिन्ट कन्निंग जार वा अर्को 1-कप कन्टेनरमा प्याकेज गर्नुहोस्।
- बाँकी सामग्रीहरूलाई एउटा सानो साउसेपमा राख्नुहोस् र उच्च गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्। यदि तपाईंलाई तापक्रमको क्यान्सर जार प्रयोग गरिरहनुभएन भने गर्म तरल थोपा ठोक्नुहोस्। प्याजमा गरम तरल डाल्नुहोस् र ठुलो सम्म खडा गरौं।
- 1 हप्तासम्म फ्रिजमा राख्नुहोस् र भण्डार गर्नुहोस्।
- माछा tacos, छिटो पोर्क वा चिकन, टर्की वा बीफ बर्गरहरू, वा स्यान्डविचहरू संग छिटो पनीर प्याज निकाल्नुहोस्।
1 कप बनाउँछ
विशेषज्ञ सुझावहरू
- उत्कृष्ट स्वादको लागि फ्रिजमा कोठाको तापमानमा प्याज केही दिन दिनुहोस्।
- केहि वैकल्पिक थप: 4 वा 5 सबैस्पिस बेरीज, एक सानो सूखे मिर्च मिर्च (कुचल लाल मरिच फ्लेक्सको सट्टा), वा थाइमका केहि ट्राफिक।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 15 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 147 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |