यस स्वादपूर्ण रेशिमा विडीलिया प्याज वा अन्य मीठो प्याज प्रयोग गर्नुहोस्। यो रेशिमा गोडा वा सुँगुरसँग स्वादिष्ट छ, वा ऐपेटाइजरहरूमा स्वाद थप्न यसलाई प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड मीठो प्याज (खुबै, जमीन वा पतला कटाई)
- 2 रातो बेल काली मिर्च (धोएको, बीउ र दालहरू हटाइयो, जमीन वा पतला कटाई)
- 1/4 कप
- क्यान्सर नमक
- 1 कप शर्करा
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1/2 चम्मच जमीन हल्दी
- 2 कप साइडर सिरका
- 1 चम्मच मिश्रित छनौट मसला
यसलाई कसरी बनाउने?
- माटोको साथ प्याज प्याज र घण्टी काली मिर्च जोड्नुहोस्; हलचल र 30 मिनेट को लागि खडा गरौं।
- पानीको चिसो पानीको उकालोमा ल्याउनुहोस्, कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र जार लिडहरू थप्नुहोस्। तिनीहरूलाई हट पानीमा राख्नुहोस्, तर फोडा नगर्नुहोस्।
- पानीको साथमा एक क्यान्सर केतली भरेर; जार जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। कम गर्न गर्मी को कम र जार को गर्म राखन को लागि प्याज को मिश्रण जबरजस्ती छ।
- राम्रो मेष स्ट्रिनेजरमा सब्जियोंलाई अचम्म पार्नुहोस्, धीरज निस्कन्छ।
- ठूलो गैर-प्रतिक्रियाशील पोटमा, शंकु, टर्मिकल र सिरका जोड्नुहोस्। चीजनेल थैलीमा छनौट मसला राख्नुहोस् र सिरका र चिनो मिश्रणमा थप गर्नुहोस्। उकालो लाग्नु कम गर्न गर्मी कम गर्न र 5 मिनेट को लागि धीरे उबाल।
- राम्ररी भत्केको सब्जी मिश्रण जोड्नुहोस्, मध्यममा गर्मी बढाउनुहोस्, र फोडा ल्याउनुहोस्। मध्यम तल्लो तल्लो तल्लो 30 मिनेटको लागि उकालो। तातो जारहरू भर्नुहोस् र नम पेपर तौलिएका साथ रिम्महरू सफा गर्नुहोस्। एलड्सको साथ जार फिट गर्नुहोस् र दृढतापूर्वक जार रङहरू पेंच गर्नुहोस्।
- जारलाई क्यान्सरमा रैकमा राख्नुहोस् र अधिक धेरै तातो वा उबलते पानी भर्नुहोस् त्यसैले यो कम्तिमा 1 इन्च जारको माथिबाट आउँछ। एक फोडा ल्याउनुहोस्। 10 मिनेटको लागि धीरजको फोलो र फोडा गर्नुहोस्।
- रारमा जार हटाउनलाई हटाउनुहोस्। उल्टाउनुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 614 |
| कुल मोटा | 48 g |
| पागलिएको बोसो | 42 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 948 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 5 g |