चिकन कोफ्टी सही रेड मासु खान नपाउने वा फिर्ता काटने प्रयास गर्दै छन् को लागि एकदम सही छ। यस कुखुरा कोफ्टी डिस्कोको स्वाद राम्रो छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 lb. ground chicken
- आधा चम्मच ताजा अजवा, कटा
- रातो रातो काली मिर्च, diced
- ½ लसुन को लौरो, पतला कटा
- आधा चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच प्याज, कटा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- एक खाना प्रोसेसरमा, रातो रङ काली मिर्च, अजवा , लसुन, मरिच र प्याज मिलाउनुहोस्। सामग्री सूचीबद्ध को लागी प्रयोग गर्न सकिन्छ तर चिकनसँग मिल्दो राम्रो हुन्छ।
- मिश्रणलाई ठूलो कटोरामा राख्नुहोस् र चिकन जोड्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- पानीले गीला हातहरू र बलहरू, पटियाहरू, वा सिग आकारको टुक्राहरूमा मिश्रण बनाउँदछ जुन जुनसुकै चाहन्छन्।
- ओवनमा भित्री कुकी पाना वा उछाल पाउने डिशमा राख्नुहोस् र 20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- चिकन कोफ्टा पनि ग्रिलमा पकाउन सकिन्छ , या त skewers वा एक्लो मा, वा 8 देखि 10 मिनेटको लागि पकाएको फ्रिज, कुक समय मार्फत आधे मोडमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 322 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 95 मिलीग्राम |
| सोडियम | 96 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 32 g |