यो मीठा र सनरी रेड वाइन पोष्ट नाशपाती नुस्खाले डाइरेक्ट डिसर्ट विकल्प ठण्डा जाडो रातको लागि वा सुरुचिपूर्ण ब्राजिल डिशको रूपमा डबल डाइरेक्ट गर्दछ। नुस्खाले नाशपातीको प्राकृतिक मीठापनलाई अधिकतम गर्दछ, यसलाई फल-फर्वार्ड रेड वाइनसँग मिलाएर दालचीनी र वेनिलाको स्पर्शको साथमा हाइलाइट गर्दछ। एक साँच्चै निर्णायक उपचार!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-6 खुट्टा, कपाल र कटा भयो नाशपाती (Bosc या Anjou सिफारिस गर्नुहोस)
- 1 1/2 कप
- रातो शराब (Zinfandel, Shiraz वा Merlot सिफारिस)
- 3/4 कपको दाग गरिएको चीनी
- 2 चम्मचको नींबूको रस (यदि चाहियो भने लेमन लेस्ट जोड्न सक्छ)
- 2 चम्मच वेनिला
- दालचीनी 2 चम्मच
यसलाई कसरी बनाउने?
- नाशहरू बाहेक, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्, र फोडा ल्याउनुहोस्।
- एकपटक दाखरस मिश्रण उबलिएको बेला, उचालो उचाल्नु र नाशहरू जोड्नुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेटसम्म आँसुहरू सिम्मर गर्नुहोस्, आँसुहरू घुमाउनुहोस् र अतिरिक्त 8 देखि 10 मिनेटको लागि उकालो गर्नुहोस्, वा जब सम्म कि वे निविदा भएन र सजिलै संग काँधमार्फत पोकर सजिलै पक्का हुन्छन्।
- आँसुहरू हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई ठोक्नुहोस्।
- तरल घटाउन नसक्नु सम्म शराब शराब बनी।
- नाशपातीमाथि चटनी खोल्नुहोस् र मस्कार्पोन , क्रिम थोरै वा डेभनेशर क्रीमसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 286 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 1 g |