यो मस्तिष्क जेल्ल ओ ढालना नुस्खाले एक उत्तम सकल हेलोवीन पार्टी खाना बनाउँछ जुन तपाईंको अतिथिहरूलाई डराउनु र प्रसन्न तुल्याउनेछ। एक पटक तपाईंले यो सरल नुस्खाको प्रयोग गरेर मस्तिष्क जेल्-ओ बनाउन कसरी सिकाउनुहुन्छ, तपाइँ यसलाई आफ्नो स्वाद अनुरूप गर्न यसलाई अनुकूल गर्न सक्नुहुन्छ। उदाहरणका लागि, धेरै मानिसहरू हरी मस्तिष्क जेल्-ओ ढाँचाहरू जस्ता छन्, जसमा तपाइँले मात्र स्ट्रिमबेरीको लागि लेम जेल्ल-ओ प्रयोग गर्दछन्। वा एक मसाले वा तरबूज Jell-O को प्रयोग गर्न को लागी अधिक "प्राकृतिक" -दृष्टि दिमाग प्राप्त गर्न। यो उन हेलोवीन जेएल-ओ व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो जहाँ तपाईं अवश्य रचनात्मक हुन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस (4-सेवाको आकार) प्याकेज स्ट्राबेरी Jell-O
- 1 कप उबलते पानी
- 1 1/2 कप ठंडे पानी
- 2 कप ज्वारिएको ज्वरो, जस्तै ठुलो साबुन, ठुलो
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाना पकाउने स्प्रेको साथमा मस्तिष्क जेल्ल ओ मोल्ड वा मस्तिष्क बर्फ घन स्प्रे स्प्रे गर्नुहोस्।
- जेलि-ओ र उबलते पानी मिलाउनुहोस्, जब सम्म सबै क्रिस्टलहरू पूर्णतया भंग गर्न नसक्ने गरी हलचल हुन्छ। ठण्डे पानीमा हलचल। 1 घण्टाको लागि फ्रिजमा राख्नुहोस्। तपाई जेएल-ओ मोटाई चाहानुहुन्छ, तर दृढ छैन।
- एक बिजुली मिक्सरको साथ, राम्रोसँग समावेश नगरेसम्म मोटो जेलोमा टिपेर बिछ्याउनुहोस्। मस्तिष्क ढालनामा Jello मिश्रण पलाउनुहोस्, निश्चित गर्नुहोस् कि ढालना पूर्ण रूपमा भर्न सकेन। तपाईंसँग जेन्ड-ओ को शीर्ष र मोल्ड को शीर्ष को बीच लगभग 1 इंच हुनु पर्छ।
- एक डिशमा मस्तिष्क ढालना पक्षका साथ, जस्तै 8 x 8 डिश वा पाई प्यान, यसलाई स्थिर गर्न, र फ्रिजमा फर्काउनुहोस्। फर्म सम्म 4-24 घण्टा सम्म फ्रिज सम्म जेफ-ओ मस्तिष्क मोल्ड।
- आफ्नो Jello मस्तिष्क सेवा गर्न, ढोका को किनारों को आसपास एक चाकू को ढोका गर्न को लागि। Jello मस्तिष्क ढाँचा एक प्लेटमा पठाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |