शास्त्रीय पेनकेक्सहरू मात्र हुन्: क्लासिक। यो उत्तम पेनकेक्स को लागि केवल एकदम सही नुस्खा हो। तपाईंले राम्रो परिणामहरूको लागि सुरू गर्नु अघि पेनकेक सुझावहरू पढ्नुहोस्।
सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण टिप म तपाईंलाई दिन सक्छु र आटा सही रूपमा मापन गर्न चाहन्छु। धेरै अधिक आटाले भारी, घना पान्केक बनाउनेछ। सधैं आटा चम्किलो कपमा चम्मच र यसलाई चाकूको पछाडिको साथमा टाढा बनाउनुहोस्। आटामा प्याट नाप्ने कहिल्यै नदिनुहोस्; तपाईं 25% बढि आउँदो बाटोमा पुग्न सक्नुहुन्छ।
मेपल सिरप र मक्खनसँग यी पेनकेक्सहरू सेवा गर्नुहोस्। तथापि, मेरो पेन्केकहरू पाउनु पर्ने चीनी र फलको साथ खान चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप आउँ
- 3 चम्मचौं शताब्दी
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 1/2 कप दूध
- 1/2 कप प्रकाश क्रीम (वा बहिष्कृत दूध)
- 2 अण्डा
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
ठूलो कटोरामा आटा, चीनी, बेकिंग पाउडर, बेकिंग सोडा, र नुन जोडिएको। संयुक्त तक तार व्हिस्कीसँग हलचल गर्नुहोस्।
सानो कटोरा मा, दूध, क्रीम, अण्डा, र पिघल मक्खन र सुचारू सम्म हराउनुहोस्। आटा मिश्रणमा थप्नुहोस् र संयुक्त नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। आवरण ब्याट्टर र 10 मिनेटको लागि खडा गरौं।
जब ब्याटर खडा हुन्छ, एक गल्ती 350 डिग्री फारेनरीमा उचालो। मक्खनको चम्मचको साथ हल्का गहिराइलाई घिमिरे।
जब पानी को एक ड्रिप griddle मा गिरावट जब sizzles, एक 1/4 कप उपाय का उपयोग करने के लिए चार टुकड़े बल्लेबाज को griddle पर डालना।
कुकुरहरू सुँगुर र बुलबुले हेर्दा सम्म, फ्याँक्न सुरु हुने लगभग 2-4 मिनेट। पेनकेक्सहरू बन्द गर्नुहोस् र दोस्रो मिनेटमा 1-2 मिनेटको लागि कुकुर नभएसम्म कुकुर गर्नुहोस्। प्यानकक को दोस्रो पक्ष ठीक - पहिलो को रूप मा ब्राउन को रूप मा कभी नहीं मिलेगा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 165 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 68 मिलीग्राम |
| सोडियम | 375 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |