तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 देखि 16 औंस कटा हुआ मशरूम, या 3 डिब्बे (4 औंस प्रत्येक), घटे
- 1 चम्मच मक्खन
- 3 वटा चल्ला मुर्दा
- 2 चम्मच प्याज, कटा भयो
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1 कप आधा वा आधा दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्किलेटमा, मक्खनमा कटाएको मशरूम साट; ढिलो कुकरमा राख्नुहोस्।
- चिकन भाइरस, प्याज, नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्; राम्रो लाग्यो।
- आवरण र LOW मा 5 देखि 7 घण्टा (खानामा 2 1/2 देखि 3 घण्टा सम्म) पकाउनुहोस्।
- लगभग 30 मिनेट अगाडि सेवा गर्दै, उच्च मा फर्कनुहोस्।
- आटा र खट्टा क्रीम मिलाउनुहोस्; ढिलो कुकरमा आधा र आधा वा दूध जोड्नुहोस्।
- जबसम्म थोडा मोटो भयो कुकुर।
अधिक व्यञ्जनहरु
केकडा र मशरूम सूप पकाउने विधि
क्रीमयुक्त मशरूम सूप कैदर्ड र एन्डौल सोसेज संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 617 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |