यो एक स्वादपूर्ण मार्बोनी, पनीर र चिकन संयोजन हो। यदि तपाईं कम समयमै हुनुहुन्छ भने, यो स्वादिष्ट क्यासुलल बनाउन एक rotisserie चिकन प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस कोहनी मार्गेनी वा सानो गोला
- नमक
- 4 चम्मच मक्खन (विभाजित)
- 3 चम्मचहरू
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप
- चिकन भाइरस
- 1/2 कप
- भारी क्रीम
- 3 देखि 4 औंस gouda पनीर, स्किड या सानो टुक्रा मा काटयो
- मरिच, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच ताजा अजमोद, वैकल्पिक
- 1/2 देखि 2 कप क्यूब्ड पकाएको चिकन
- 1 1/2 कप जमे भएका मटर र गाजर, ठुलो
- 1/2 कप मुलायम रोटी क्रिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुखुराको मासुको पोलो उकालो पानीको रूपमा प्याकेज निर्देशन गर्दछ। नाली र अलग।
- मध्यम-कम गर्मीमा एक ससनी मा , मक्खन पिउने; आटा जोड्नुहोस्। कुकुर, हलचल, जब तक आटा मिश्रण राम्रो मिश्रण र पकाएको छ, लगभग 2 मिनेट। धीरे - धीरे चिकन भाइरस र क्रीममा हलचल। पनीर र सुँगुर सम्म हलचल मा हलचल। मरिच जोड्नुहोस्, स्वादको साथ, अजय संग, यदि प्रयोग गरिएमा। कुकुर, घिमिरे सम्म।
- चिकन र सब्जहरू जोड्नुहोस्; लगभग 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
- पकाएको र डुबेर मार्कोनीसँग चटको मिश्रण गर्नुहोस्; 2-क्वार्ट क्यासरोलमा राख्नुहोस्।
- बाँकी 1 चम्मच मक्खन पिच्छे र रोटी क्रम्बससँग टाँसिएको ; क्यासेरोल माथि छिट्छ ..
- 350 एफ मा उठाउनुहोस् लगभग 25 मिनेट सम्म, बुलबुले र खैरो सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 562 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 128 मिलीग्राम |
| सोडियम | 660 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 31 g |