लेमन आइस: एगी, जसले धेरै व्यञ्जनहरूसँग कृतज्ञता व्यक्त गरेका छन् भन्छन्: "यो सीटीमा साथीको लिमोन बर्फको नुस्खा हो जसले उसको इटालियन पुर्खाहरूबाट बिर्सिएको थियो। हामीले यसको मजा लिनुभयो।"
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 4 कप पानी (उबलिरहेको)
- 3/4 कप नींबू रस (ताजा)
- 1 Tbsp। ग्रीड राइन्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक फोडामा पानी ल्याउनुहोस्, चिनी पानीमा भत्कियो।
- पानीलाई ठुलो पार्नुहोस् र त्यसोभए ग्रीम पानीलाई ग्रेटेड राइन्डमा जोड दिनुहोस्। सुनिश्चित गर्नुहोस् कि नींबू को सेतो भाग (पिथ भनिन्छ) को लागी नबिर्सनुहोस् वा तपाईंसँग धेरै कडा मिठाई हुनेछ!
- एक बरफ ट्रे मा पानी फ्रिज गर्नुहोस्, धीरे क्रिस्टल हलचल र बरफ फ्रीज रक ठोस गराउने।
- एक पटक यो जमेको भएपछि सानो कपमा स्कूप गर्नुहोस् र मजा लिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 165 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |