यदि तपाईंले दादीमा आधारित बारबेक्यू सस कोसिस गर्नुभएको छैन भने तपाई साँच्चै स्वादिष्ट चीजमा हराउनुहुन्छ। यो सॉस लगभग कुनै पनि स्लीक्ड वा ग्रील्ड मासु संग राम्रो काम गर्दछ तर पोर्कको लागि विशेष रूपमा उत्तम छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पहेंलो सरसफाइ
- 1/2 कप balsamic सिरका
- 1/3 कप ब्राउन शुगर
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1/2 चम्मच केनेन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्रीहरूलाई एक माध्यम सससेनमा राख्नुहोस्। 1 देखि 2 मिनेट सम्म मध्यम ऊँची गर्मी मा एक सज्जन उबाल ल्याउँदछ, प्रायः उत्तेजित गर्दछ। कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस् र 25 देखि 28 मिनेट अतिरिक्त को लागि चटनी सिम्मर दिनुहोस्।
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सफ्ट कन्टेनरमा राख्नु भन्दा पहिले कोठाको कोठामा ससलाई पूर्ण रूपमा दिनुहोस्। प्रारम्भिक तयारीपछि 3 देखि 4 दिनसम्म फ्रिजमा भण्डार गर्नुहोस्। प्रयोग गर्नु अघि रुवार्ड गर्नुहोस्।
यदि तपाईं पूर्ण हॉगको लागि यो सस बनाउँदै हुनुहुन्छ भने, केवल 8 द्वारा सामग्रीहरू गुणा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |