न्यू यर्क ककटेल एक क्लासिक पेय हो र साधारण मिश्रण एक हो कि एक पेय को व्यापक स्पेक्ट्रम मजा आएगा। यो व्हिस्की सोरको जस्तै छ, यद्यपि यो नुस्खाले केही तातोपनलाई सन्तुलन गर्न ग्रेनेडीनको मीठोपन थप्दछ। व्हिस्कीको छनौट व्याख्याको लागि खुला छ। मूलतः, मिश्रित व्हिस्की प्रयोग गरिएको थियो, तर आज धेरै उपलब्ध विकल्पहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस मिश्रित व्हिस्की
- 1-औंस नींबूको रस
- 1 चम्मच उत्तम चीनी
- 1/2 चम्मच ग्रेनेडिन
- लेनीशको लागि लेमन मोडिस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा अवयवहरू भर्नुहोस् बर्फ क्यूबहरू भरियो।
- राम्रो हुनुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- नींबू मोडको साथ गार्निश।
न्यूयर्क ककटेल कति बलियो छ?
न्यूयर्क ककटेल एक सानो पेय हो किनभने यो हल्का एक छैन। यो मैनहट्टन जस्तै अन्य व्हिस्की 'माथि' पेय जस्तै मनपर्छ, यद्यपि यस विधिमा मिक्सरले यसलाई थोपा थोपाउन मद्दत गर्दछ। यदि तपाईंले 80-प्रमाण व्हीस्की राख्नुहुन्छ भने, तपाईंको न्यूयर्क ककटेल लगभग 21% एबीवी (42 प्रमाण) मा हुनेछ।
प्रकारका व्हिस्की चयन गर्ने सुझावहरू
क्यानाडा व्हिस्कीको बोतलको लागि अप्टिङ प्राय: एक राम्रो विचार हो किनभने तिनीहरू मिश्रणमा स्वामी हुन्छन्। राइ व्हिस्की र पनि एक सँगी बोसन पनि काम गर्दछ। विभिन्न व्हिस्कीले थोडा समायोजनको लागि पिउनको मिठानेहरूलाई कल गर्न सक्छ। यदि तपाईले रोज्नुभएको व्हिस्की राम्रो छ (वा तपाइँ सजिलै थपिएको चिनियाँ काट्न चाहानुहुन्छ), तपाईं चीनी पुरा तरिकाले छोड्न सक्नुहुन्छ। ग्रेनेडिनले आफ्नो मा पेय सुँगुरको ठूलो काम गर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 175 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |