Frisco खट्टा क्लासिक व्हिस्की खट्टासँग धेरै समान छ - मुख्य भिन्नता यो फ्रिस्कोले मिश्रित व्हीस्कीले बेनेडिक्टिनसँग प्रयोग गर्दछ र नींबूलाई निम्तो दिन्छ।
यो एक ठूलो खट्टा पेय हो यदि तपाईं ती कट्टरहरूमा तपाईंको ककटेल मनपर्छ भने, यद्यपि यहाँ कुञ्जी सबैको सन्तुलन राख्नको लागि हो। धेरै धेरै खट्टे र यो धेरै थोरै हुनेछ, अन्यथा सही ककटेल बर्बाद गर्दै।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस मिश्रित व्हिस्की
- 1/2 औंस
- बेनेडिक्टिन
- 1/2 औंस
- कागतीको रस
- 1/2 औंस लिम रस
- गार्निशको लागि लेमन टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- खट्टाको गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- नींबूको टुक्रा संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 274 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 12 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |