वार्ड आठ एक क्लासिक व्हिस्की खट्टा हो जुन ग्रेनिडाइनको संकेत संग छ, जसले मधुमेहको स्पर्श थप्छ। यो मानिन्छ कि वार्ड आठ को बोस्टन मा लाक ओबेर मा केहि समय 18 9 8 9 मा र बोस्टन मा 8 वें वार्ड को लागि नाम दिइएको थियो। त्यहाँ केहि कथाहरू छन् जुन भिन्न, कब, र कहाँ, तर एक कुरा मा सहमत छ: यो बोस्टन मा 20 औं शताब्दी को बारी को आसपास बनाएको थियो।
यस विधिको केही भिन्नताहरू छन्, यद्यपि अनिवार्यहरू प्राय: समान छन्: व्हिस्की, मीठो, खट्टा, ग्रेनेडाइन। केहि व्यञ्जनहरु खट्टा मिश्रण (जो कि अनिवार्य रूप देखि एक सुविधाजनक बोतल मा खट्टा सिट्रस र सरल सिरप छ) को लागि कल गर्नेछ र केहि हुनेछ एक कलिन्स कांच मा चट्टानों मा या एक ककटेल या शराब ग्लास मा।
यस ककटेलको लागि मेरो मनपर्ने बोरबन्सको एक वुडफोर्ड रिजर्भ हो किनभने यो एक सूक्ष्म, धुम्रपानयुक्त मिठाई जोड्दछ जुन राम्रो तरिकाले मिठाई ग्रेनेडीनसँग हुन्छ, तर एक राइ व्हिस्की, खास गरी यी 2010 को नयाँ संस्करणमा उपलब्ध हुने एक बलियो गुण थपिनेछ जुन एकदम राम्रो र सुन्दर छ। मौलिक नजिक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- बोरबोन वा राइ व्हिस्की
- 3/4 औंस
- कागतीको रस
- 3/4 औंस
- सरल सिरप
- 1 ड्यास
- grenadine
- गार्निश: सुन्तला टुक्रा र
- गार्निश:
- maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलास वा बर्फबाट भरिएको एउटा कलिन्स गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- चेरी र सुन्तला टुक्रा झण्डा संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 213 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |