लवेंडरले प्रायः ककटेलमा प्रयोग गरेको हेर्न को लागी प्रसन्न छ। न्यू यॉर्क सिटी मिक्सलोजिस्ट लियो रोबिट्सचेक द्वारा ग्यारह मैडिसन पार्क को ब्रोकर्स स्कच संग एक जड़ी बूटी को एक शानदार प्रयोग हो।
हाइल्यान्ड पार्कको साथ डाम्बामुआ को प्रयोग यो एक रियाल कील को समान बनािन्छ र यदि तपाईं त्यो मनपर्ने स्कोच कुकिल्लाको आनन्द लिनुहुन्छ भने तपाईले सबैलाई लेभेनर र लेमन थप्नु भएको छ र त्यसपछि सामान्य देखि राम्रो स्विच हुन। यस सन्दर्भमा, म यो विस्तारित रस्सी नाखूनमा विचार गर्नेछु र त्यो वर्ष राउन्डको मज्जा लिन प्रसन्न हुनेछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस स्कोच (
- हाइल्याण्ड पार्क 12 वर्ष पुरानो एकल माल्ट स्कच व्हिस्की )
- 1/2 औंस
- Drambuie
- 3/4 औंस नींबूको रस
- 1/2 औंस
- मधुमेह-संक्रमित लेभेंडर सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
- ककटेल शिकारीमा बत्तीसँग अवयवहरू मिलाउनुहोस् ।
- हिला र चट्टानको ग्लासमा तनाव
- सूखा लैवेंडर संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Highland Park Scotch Whiskey
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |