क्यानेडियन व्स्स्कीले क्यानाडा क्युराओ, नींबू र क्यानाडा ककटेल सिर्जना गर्न बिट्टरहरूको सङ्केत संग जोड्दछ। यो एक राम्रो मिश्रण को एक राम्रो मिश्रित व्हिस्की को प्रोफाइल को आनंद को लागि डिजाइन गरिएको छ।
यो नुस्खाको मज्जा लिनुहोस्? चीजहरू स्विच गर्न, केवल मार्लिन डायटिrich ककटेल सिर्जना गर्न नींबूको रस छोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस क्यानाडा व्हिस्की
- 1/2 औंस
- curaçao सुन्तला तरकारी
- 1/2 औंस
- कागतीको रस
- 1 चम्मच
- सरल सिरप (वैकल्पिक)
- ड्यासको
- Angostura बिट्टर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- पुरानो चश्मेमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |