टोवन र टीभीपीबाट बनाइएको एक सेगन "मासु" पकाउनुहोस्। प्रोटीन मा उच्च र पोल्ट्री सीजन संग स्वाद संग, यो शाकाहारी लोभी TVP नुस्खा संग आफ्नो शाकाहारी Thanksgiving , छुट्टी या रोजमर्रा की मेज को केन्द्र को लागि एकदम सही छ। एक क्लासिक अमेरिकन भोजनको लागि शाकाहारी गुरुङ र मासुको आलु संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 10-औंस प्याकेज फ्रोजन पाईन्छ, ठुलो
- 2 चम्मच। सब्जी तेल
- 1 प्याज, पतला कटा
- 1 शाकाहारी बेल्युल क्यूब
- 1 3/4 कप उबलते पानी
- 2 कप TVP (बनाइएका वनस्पति प्रोटीन)
- 1 पाउण्ड
- नरम (रेशम) टोफु
- 1 कप ग्लुटन आटा या 3/4 कप पुरा गे गेडा आटा
- 1 tbsp। पोषण खमीर फ्लेक्स
- 1 1/2 चम्मच। नमक
- 1 चम्मच। लसुन पाउडर
- 1 चम्मच।
- पोल्ट्री सीजन
- 1/2 tsp। प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- पालक भाप र राम्रो तरिकाले नाली।
- मध्यम तापक्रममा एक मध्यम फ्राइङ प्यानमा सब्जीको तेलको 2 वटा चम्मचहरू गरम गर्नुहोस्। प्याज कुक गर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरे, पारदर्शी नभएसम्म 5 मिनेट।
- उबलते पानीमा बबलन क्यूब घुमाउनुहोस्। TVP थप्नुहोस् (सब्जी प्रोटीन बनाइयो) र लगभग 10 मिनेटको लागि खडा राख्नुहोस्।
- ओवन 350 डिग्री एफ
- टोफू सुत्नुहोस्, त्यसपछि मेश। ठूलो कटोरामा TVP , पालक र टोफू जोड्नुहोस्। शेष अवयवहरूमा हलचल गर्नुहोस् र मिश्रणलाई हल्का तेलको 8 1/2 x 4 1/2 इन्च लोफ प्यानमा राख्नुहोस्। माथिल्लो रमाईलो र पकाउनुहोस् 45 मिनेटको लागि, वा माथि खरानी सम्म।
- यदि ढोका माथि माथि धेरै खैरो हुन सुरु हुन्छ, एल्यूमीनियम पन्नीको साथ कवर। शाकाहारी गुरुङ संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 649 |
| कुल मोटा | 64 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 44 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 804 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |