बाल्टिमोर बंग एक रोमांटिक रूप देखि स्टाइल पेय एक संतोषजनक स्वाद संग। व्हिस्की सोरमा एक मोडिङ खोज्नेहरूका लागि, यो एक उत्कृष्ट विकल्प हो किनभने यो खूबानी ब्रान्डको समावेश गरेर मिठाई, फलफूल स्वादमा ल्याइएको छ।
यद्यपि खूबानी ब्रान्डलाई लोकप्रिय छैन किनकि यो एक पटक थियो, ब्रान्डहरू एक मुनि यसलाई बनाउन जारी राख्छन्। दुईजना हामी सिफारिस गर्थ्यौं बोल्स र मारिज ब्रिजर्ड एप्री (एक कियनाक-आधारित खूबानी तरकारी)।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- बोरबोन व्हिस्की
- 1 1/2 औंस
- खूबानी ब्रान्ड
- 1-औंस ताजा
- कागतीको रस
- 1/2 चम्मच शुगर
- सुन्तला टुक्रा र
- चेरी को लागि चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक स्वेस्टेड सुन्तला टुक्रा र चेरी ध्वज संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 230 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |