सोल चुंबन एक आकर्षक ककटेल हो जुन मैले 1 9 36 मा बस कर्टेल बर्टइन्डिङ गाइडमा पाएको थिएँ र आधुनिक स्वादको साथमा यति धेरै थोपा। मलाई थाहा छैन कि त्यो फैंसी, फ्रूटी व्हिस्की ककटेल को क्लास को एक स्पर्श संग अन्य को वर्णन को बारे मा कसरि।
स्वादहरू वास्तवमा बोर्डमा भर पर्छन् तर तिनीहरू एक हानिकारक तरिकामा एकसाथ आउँछन् जसले स्वादको कलमलाई छोटो पार्छ। तपाईंको स्वादको आधारमा एक थप अनुकूलन म गर्छु, सुन्तलाको रस थोडा सानो, शायद तल 1/2 औंस पुग्छ। यद्यपि नुस्खा निर्दिष्ट गरिएको थिएन, एक सुन्तला नारंगी छील यहाँ एक राम्रो गार्निश हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- व्हिस्की
- 1 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 3/4 औंस
- सुन्तलको रस
- 3/4 औंस
- Dubonnet
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्टेनरहरू ब्रेकमा ककटेल ह्याकरमा हल गर्नुहोस्।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 281 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |