अमेरिकन ड्रीम एक प्यारा र स्वादिष्ट देशभरी ककटेल हो जुन जुलाईको चौथो जस्तै कुनैपनि अमेरिकी-तीर्थ अवसरको लागि आदर्श छ। यो ब्रिजेट अल्बर्ट, मास्टर मिक्सलोजिस्ट र मार्केट-फ्रिज मिक्सोलोजीको लेखकको निर्माण हो, र अनार र चेरीको उत्कृष्ट मिश्रण हो।
तथापि, वास्तविक जादू फिन्ड्टन्टको प्रयोग हो (जुन तपाईं केक वा कैंडी आपूर्तिकर्ताहरूबाट पनि खरीद गर्न सक्नुहुन्छ)। यो कैंडी पेस्टले सानो तारामा काटिएको छ र पेयलाई रोक्न अघि ग्लास भित्र पसेको र मजा, तारा-स्ट्रोड प्रस्तुतीकरण र पेय चल्दा पछि मनमनै मुस्कुराउन सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- पमा अनार लिईर
- 1 औंस ब्ल्याक चेरी
- rum
- 1 1/2 औंस पम अद्भुत अनार काल चेरी रस
- 1/2 औंस
- खट्टा मिक्स (ताजा)
- गार्निश: सेतो फिन्डरन्ट ताराहरू
- गार्निश:
- ब्लुबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिनी ताराहरू सेतो फ्यानन्ट्टन्टबाट कटाउनुहोस् ।
- पानी प्रयोग गरेर, धीरे प्रत्येक ताराको पछाडि गीला र ककटेल गिलास भित्र भित्र थिच्नुहोस्।
- 5 मिनेटको लागि बस्नुहोस्।
- सबै अवयवहरूको साथमा मिश्रण ग्लास भर्नुहोस् टिनमा बर्फ जोड्नुहोस्।
- राम्रो हल्लाउनुहोस् र तारा स्टुडियो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक पिकमा नीलाबेरी संग गार्निश।
पकाउने शिष्टाचार: पामा लिकुर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 535 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 118 मिलीग्राम |
| सोडियम | 176 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 32 g |