Belladonna तपाईं एक बनाउन सक्नु भएको सबै भन्दा उत्तम टाइ-शैली ककटेल हुन्। म यो भन्न चाहन्छु किनकि तपाईलाई सम्झना छ कि 5 अवयव ( रम र 3 रस को 2 प्रकारहरु) समान रूपमा खसाल्दै, हल्लाई, र बर्फ भन्दा बढी पीडा गरिन्छ। परिणाम एक छिटो रम फल पंच हो।
Belladonna को अन्य विविधताहरू जुन अंगूर र ग्रेनडेइनको एक स्पर्श समावेश गर्दछ, तर म सरल स्वाद चाहान्छु।
अधिक Tiki-Style ककटेल
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस गोर रम
- 1 औंस प्रकाश रम
- 1 औंस
- सुन्तलको रस
- 1 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- 1 औंस
- अनानास रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ताजा बर्फ देखि भरिएको कपाल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 173 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |