अल राष्ट्रपति एक दाइरिरी को एक साधारण र मजेदार विविधता हो। यस नुस्खा मा, दईक्वरी को सरल सिरप को अनानास रस र ग्रेनेडीन को साथ बदलीएको छ। नतिजा अर्ध-मीठो उष्णकटिबंधीय ककटेल हो।
यदि तपाइँ मनपर्थ्यो, ककटेल गिलास छोड्नुहोस् र ती अग्लो र चट्टानहरूमा सेवा गर्नुहोस्। तपाईं पनि टाउको दुख्ने पछि ब्रेकडीनको लागि बचत गर्न चाहानुहुन्छ। यसले पेयला सूर्योदयको जस्तै कुरामा पेय परिवर्तन गर्नेछ। यो खेल्नको लागी एक मजाक संयोजन हो, त्यसो गर्नुहोस्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- हल्का रम
- 1/2 औंस
- ताजा चमेको रस
- 1/2 औंस
- अनानास रस
- ड्यासको
- grenadine
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 161 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |