Waffles मा फ्राइड चिकन को क्लासिक दक्षिणी पकवान मलाई जस्तै तरिकाले ... अजीब। तपाईं कसरी पृथ्वीमा खाउनुहुन्छ? तपाईं हड्डियों को ढेर संग बाकी रहेंगे, जो अनैपेटाइजिंग छ। मैले यसको बारे सोधे र मेरो आफ्नै संस्करण बनाउन - एक क्लासिक चिकन सलाद , व्हाइट मासु चिकनको ठूलो टुक्रा देखि भरा भयो। यो खुल्ला सामना गरिएको स्यान्डविच हो जुन हातबाट वा चाकू र काँटा संग खाईन्छ। र यो शानदार छ!
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने तपाईले आफ्नै चिकन जुन तपाईंले आफैलाई पकाउनु भएको छ, रोटिसरी कुखुराको स्थानमा पकाउन सक्नुहुन्छ। मलाई चिकन मासु मासु प्रयोग गर्नु मन पर्छ, तर कालो मासु पनि स्वादिष्ट हुनेछ।
तपाईं पनि सलाद परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ। केही कटा घंटी काली मिर्च वा जुचाइ जोड्नुहोस्, वा केही मिल्दो मिठो प्याज थप गर्नुहोस्। तपाईंले आफ्नो मनपर्ने पनीरको केही सानो क्यूब पनि जोड्न सक्नुहुनेछ। चिकन सलाद को बारे मा सबै भन्दा राम्रो चीजहरु हो कि उनि सजिलै संग आफ्नो स्वाद को अनुकूलित गर्न सक्छन्। जब तपाई परिवर्तन गर्नुहुन्छ, यसलाई तल लेख्न निश्चित हुनुहोस् ताकि तपाईं आफ्नो उत्कृष्ट पद फेरि बनाउन सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 rotisserie कुखुरा , मासु हटाउन र क्यूब्ड
- 3 stalks celery, sliced
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1/3 कप सादा दही
- 2 चम्मच डीजोन सरसफाइ
- 2 चम्मच नींबू रस
- 1/2 चम्मच सूखे थिम पातहरु
- 8 गोल जमे भएका waffles, toasted
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरा मा, चिकन र अजमेर को संयोजन। मेयनेज, दही, दाई, नींबू का रस र थिम जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। कोलाहरू मिश्रण गर्न 1 घण्टाको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्।
तिनीहरूले भूरा र कुरकुरा नभए सम्म वेफल्स टोस्ट। चिसो चिकन सलादसँगको तातो तातो तातो र चश्मेको चिसो चियामा तुरुन्तै सेवा दिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1206 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 18 जी |
| असंतृप्त फैट | 24 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 436 मिलीग्राम |
| सोडियम | 50 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 147 g |