यो जौ र मशरूम पुलाव एक स्वादिष्ट साइड डिश हो, र यो राम्रो तरिकाले ग्रील्ड स्टेक वा भुईटी बियर संग हुन्छ। मशरूम जौ मातृभूमि स्वाद दिनुहोस। यो चिकन स्टक को अतिरिक्त संग बनाइयो, तर शाकाहारी भित्री को लागि सब्जी को भाइरस या मशरूम श्वेत को उपयोग गर्न सकिन्छ।
सादा बटन मशरूम, पोर्टोबोलोलो वा जंगली मशरूम वर्गीकरण प्रयोग गर्नुहोस्।
सेवाको लागि, पिर्मेन्स पनीर को स्वाद जोड्नुहोस्, वा माथि यो केहि कट्टर मोोजजारे पनीर संग, फिनिशिना, या क्वेसो ब्लान्कोको साथ क्यान्सरल ओवन बाहिर आउनु अघि मात्र।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप मक्खन
- 8 औंस ताजा कटा हुआ मशरूम
- 1 कप कटा प्याज
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1 कप मध्यम जौ
- 1/2 चम्मच कोषेर नमक, वा स्वाद
- 1/8 चम्मच मिर्च
- 4 कप चिकन स्टक (कम सोडियम वा अनपल्टेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट (180 सी / ग्याँस 4) ताप्नुहोस्। मक्खन 2/2 देखि 3-क्वार्ट क्यासेरोल।
- ठूलो ल्यान्डमा मक्खन मध्यम-कम गर्मीमा माईल; मशरूम र कटा प्याज जोड्नुहोस्। हल्का खारेज नभएसम्म साउथ
- मिनिसिड लसुन थप्नुहोस् र अर्को मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- जौ जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, थोपा खानुहोस् जबसम्म।
- नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस् र तयार क्यासेरोलमा जानुहोस्।
- हिउँसम्म कुखुरा र गर्मीमा मुर्दा काँधमा राख्नुहोस्।
- जौको मिश्रणमा भाइरस डालो र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
- 1 1/2 घण्टाको लागि पहिला ओवनमा पकाउनुहोस् र पकाउनुहोस् र जब तक जौ निविदा हुन्छ।
- कहिलेकाहीँ जौको जाँच गर्नुहोस् र आवश्यक भएमा थप भाईरस वा पानी थप गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- हार्दिक एक-पोट भोजनको लागि जौमा केही खैरो र सुकेको डल्लो भएको बीउ जोड्नुहोस्।
- कोषेर नमकको सट्टामा सिजन गरिएको नमक प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 251 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 602 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 10 जी |