यी ग्रील्ड नयाँ आलु स्वादिष्ट र बनाउन सजिलो छ। नींबू, सरस र जडीबुटीको साथ लोड, स्वाद शानदार छ। यी ग्रिल प्याकेटहरू सँगै फ्याँक्नुहोस् र तपाईलाई अरू सबै तयार पार्नुमा ग्रिलमा राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 देखि 20 ले नयाँ आलु धोए
- 6-8 लसुन लसुन को खुट्टा
- 1/4 कप / 60 एमएल मिनिड सुई
- 1/4 कप / डिजोन सरसफाईको 60 एमएल
- 4 चम्मच / नींबू को रस को 20 मिलीलीटर
- 2 चम्मच समुद्र नमक
- 1/2 चम्मच मोटो जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे टरागन
- 1/2 चम्मच सूखे ऋषि
यसलाई कसरी बनाउने?
चार वर्ग टुक्रा एल्युमिनियम पन्जा पन्जा 12x12 को बारे मा। प्रत्येक टुक्राले दुई टुक्रा लसुनको साथमा चार देखि पाँच आलु राख्नुहोस्, सुन्तला 1/4 को, 1 चम्मच / सरसों को 15 एमएल, र 1 चम्मच / नींबू को रस को 5 मिलीलीटर। नमक, काली मिर्च, ऋषि र टरागनको ड्यास जोड्नुहोस्। सबै भित्र भित्र सील माथि पन्नी लगाऊ। प्रक्रियालाई तीन चोटि दोहोर्याउनुहोस्। प्रत्येक प्याकेज आलु भाप गर्न तान्नु पर्छ। पूर्व-ग्रिल ग्रिलमा राख्नुहोस् र कचौरामा पिच गर्दा 30 मिनेट वा निलम्बन नभएसम्म (धेरै पटक परीक्षण नगर्नुहोला, यसले स्वाद र नरम छोड्ने छ)।
पन्नीबाट निकाल्नुहोस् वा खुला पन्नी काट्नुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। चार सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 785 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 83 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 178 जी |
| आहार फाइबर | 20 जी |
| प्रोटिन | 21 जी |