तपाईं नमस्कार फटा पनीर संग मिठाई तरबूज को सेवा गर्न को लागी नहीं सोच सकते हो, तर संयोजन वास्तव मा एकदम स्वादिष्ट र ताजा हो। यो गर्मीमा ग्रीक मनपर्ने पनि हो र एक नाक वा हल्का खाना खाएको छ। यो भिन्नताले रातो प्याजको पेपर-पतली स्लाइस र बोल्लमिक सिरकाको स्पर्श समावेश गर्दछ जुन यस शानदार स्वाद संयोजनलाई साँच्चै स्मारकमा परिणत गर्दछ।
यो सलाद एक कुकुर वा पिकनिक ल्याउन उत्तम पकवान हो किनकि कुनै पनि लेफ्टुकुस छैन कि सुगली पाउनेछ। यो सामान्य देखि एक बिट बाहिर छ र कुनै पनि बुफे टेबलमा रंग थपिनेछ। तपाईं तरबूज घनघटाउन सक्नुहुनेछ वा एक पनि सुन्दर प्रस्तुतिकरणको लागि, फलफूलको सही क्षेत्र बनाउनको लागी एक तरबूज बलर प्रयोग गर्नुहोस्। बेग्लै तरबूज किनेको लागि निश्चित गर्नुहोस् ताकि तपाईं यसलाई काटेर पहिले बीउ हटाउनुहुँदैन। र हरियो को लागि केहि ताजा टकसाल थप्न को लागी महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 देखि 4 कप क्यूब्ड तरबूज
- 1 मध्यम रातो प्याज, पेपर-पतली स्लाइसमा काट्नुहोस्
- 1 कप टुक्रिएको वा क्यूब्ड
- feta पनीर
- 1 चम्मच
- balsamic सिरका वा
- balsamic vinaigrette
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा तरबूज को प्लेस, प्याज को अधिकांश संग, और फिर feta पनीर जोड़ें।
- बाँकी प्याजहरूलाई शीर्षमा राख्नुहोस्।
- Balsamic सिरका संग छिराउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 157 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 347 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |