यद्यपि धन्यवाद धन्यवाद को हाम्रो मनपर्ने भागहरु मध्ये एक छ, तर यो पनि वर्ष को समयमा कुनै पनि सजिलै संग सरल र सजिलो साइड डिश हो जुन शाकाहारी गैर-मासु खाने को लागी सजिलो बनाउन सजिलो छ। यदि टर्कीसँग सेवा गरिरहेको छ भने, तल भर्न निर्देशित भित्री पकाउनुहोस् वा टर्की भित्र पकाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 रोटीहरू सुकेको रोटी (सम्पूर्ण अनाज, 1 "क्यूब्समा काट"
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 1/2 प्याज प्याज (पतला कटाई)
- 3 अजवाइन स्टक (पतला कटाई)
- 2
- ठूलो अण्डा (हल्का पीडा)
- 1 ठूलो लसुन क्लोव (पतला कटाई)
- 2 कप टर्की भाइरस (वा चिकन वा सब्जी शरद)
- 1 1/2 चम्मच ऋषि मल
- 1 चम्मच सूखे थिम
- नमक र काली मिर्च (स्वाद गर्न
- 2 tablespoons
- डेयरी-मुक्त सोया मार्जारिन (सानो टुक्राहरु मा कटौती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 325 एफ। हल्का तेल एक 9 "x 13" क्यास्सेल डिश वा दुइवटा उज्यालो चिनारी व्यंजन। क्यूब्ड रोटी एक मध्यम आकारको मिश्रण कटोरामा राख्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- एक भारी तल्लो तहमा मध्यम तापक्रममा, जैतून का तेल उचाल्नु, प्याज, अजमेर र लसुन एकपटक न्यानो जोड्नुहोस्। कुक प्याज, पारदर्शी र सुगंध नभएसम्म बारम्बार हिउँदो हुन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- अण्डा, भाइरस र सीजनहरू रोटी क्युबमा मिक्स गर्नुहोस् जब सम्म मिश्रण नमी हुन्छ जब आवश्यक भएमा थप भाइरस वा पानी थपिदिन्छ। (नोट: मिश्रण को मशरूम हुनु हुँदैन।) प्याज मिश्रण जोड्नुहोस्, सब्जै समान रूपमा वितरित नभएसम्म सुतेको हुन्छ।
- मिश्रणलाई तयार बेकिंग डिशमा थिच्नुहोस्। सोया मार्जारिन को टुक्राहरु संग शीर्ष डट। 20 मिनेटको पन्नी र पकाउनुहोस्। 20 मिनेट पछि, पन्नी हटाउनुहोस् र 30 देखि 40 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा जब सम्म मिश्रण खारेज हुन्छ। न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 134 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |