यो क्लासिक balsamic vinaigrette पनि सबैभन्दा आधारभूत हरियो सलाद को लागि एकदम सही छ। विशेष उपचारको लागि, कटाई टमाटर, ताजा मोजाजरले र ताजा तुरुन्त पातहरु को एक साधारण सलाद संग प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप अतिरिक्त कुंवारी
- जैतून का तेल
- 2 चम्मच
- Balsamic सिरका
- 2 चम्मच
- रेड वाइन सिरका
- 1/4 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच जडी बूटी (ताजा र मिस्ड अजय, चाइव्स, टरागन)
- 1 ड्यास नमक (स्वाद गर्न)
- 1 ड्यास मिर्च (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
- दाँत, सिरका र ताजा जडी बूटी एक गिलास कटोरामा जोड्नुहोस् र तिनीहरूलाई थोडासाथ सँगसँगै जोड्नुहोस्।
- पूर्ण रूपमा संयुक्त नभएसम्म बिस्तारै whisk तेलमा।
- नमक र काली मिर्चको साथमा स्वाद।
- स्वादको पालना गर्न अनुमति दिन 30 मिनेटको लागि कोठाको तापमानमा उभौं। ड्रेसिङ सेवा गरिसकेपछि तुरुन्तै राम्रो whisk दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |