डच एक्सट्याटियेटहरूले यो चीज फिर्ता बाल्टी लोड गरेर गाडी चलाउँदा तिनीहरू विदेशमा छन्, तर यो घरमा साँच्चै सजिलो छ। निस्सन्देह, मेरो बिल्कुल एक वाणिज्यिक ब्रान्ड जस्तै हुनेछैन। स्थिरता पतली छ - अधिक सिरपडी र फैलाउन योग्य - तर स्पष्ट रूप देखि, यो मेरो दिमाग को बगल गर्दछ किनकि कसैले घर मा फ्याक्ट्री बनाएको केहि प्रतिकृति चाहते हो ... यो एक राम्रो घर का बना संस्करण छ, बिना कुनै additives को, र सबै ईमानदार सेब संग स्वाद तपाईं सम्भवतः चाहानुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 1/2 कप सेब रस
- 1 Tbsp। कागतीको रस
- 2 तारा anise
- 1/4 टस्पेस। जमीन दालचीनी
- 1/2 कप शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
स्याउको रस, नींबूको रस, तारा एनि र दालचीनी मा जोड गर्नुहोस्। मध्यम-उच्च गर्मीमा उचाइ र मूल भोल्युमको 1/4 लाई घटाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा। यसले एक घण्टा वा दुई लाग्न सक्छ। तारा एना पोडहरू हटाउनुहोस्। अब सम्म चीनी र फोडा थप्नुहोस् जब सम्म चीनी भंग भयो। एप्पल सिरप तयार छ जब यो चम्मचको पछाडि कोट गर्दछ तर अझै पनि शहद जस्तै बन्द हुन्छ। स्याउ सिरप सफा जाम जारमा राख्नुहोस्। एप्पल सिरप एकदम लामो समयसम्म रहन्छ।TIPS:
यदि सेब सिरप धेरै लामो लागि पकाएको छ भने जारमा गाह्रो हुन सक्छ। यदि यो हुन्छ भने, तपाइँले यसलाई माइक्रोफोनमा एक मिनेटको लागि मात्र राख्नु पर्ने छौँ, त्यसैले यसले फेरि फेरि दौडिनेछ। त्यसोभए, यो शायद माइक्रोफोनमा एक कन्टेनरमा राख्न को लागी सबै भन्दा राम्रो हो भने आवश्यक भएमा।
तपाईंको ट्याप न्यानो नुहाउने पानीमा भिड्नुहोस् र ग्लूपीप सिरप अवशिष्टले मात्र भंग गर्नेछ। स्क्रब गर्न आवश्यक छैन!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |