यो स्वादिष्ट ग्रील्ड पोर्मेस आलु पन्नीमा लिपिन्छन् र त्यसपछि पकाइएको छ। तिनीहरू तयार गर्न सजिलो साइड डिश हो र अविश्वसनीय स्वादपूर्ण हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 मध्यम रस्केट आलु
- 1/4 कप / 60 एमएल पिर्मेनी पनीर, कटाई
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर
- इटालियन सिजन
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच ./2.5 एमएल लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat Grill।
- अनपिलिएको आलु 8 बराबर टुक्रामा काट्नुहोस्।
- एल्यूमीनियम पन्नीको 12-14 इन्च टुक्राको बीचमा आलु टुक्रा राख्नुहोस्।
- पनीर को छोडेर, अन्य अवयवहरू जोड्नुहोस्, एउटा सानो कटोरामा र आलु माथि बज्छ। हल्का रूपमा टाँस्नुहोस्। माथि पन्च र मुहर।
- 30-40 मिनेटको लागि मध्यम गरम ग्रिलमा राख्नुहोस्।
- आलुलाई काँधमा सजिलै संग छेक्न सकिन्छ।
- प्याकेट खोल्नुहोस् र पनीर थप्नुहोस्।
- पनीर पिघ्न नभएसम्म 5 मिनेटको लागि ग्रिलमा फर्कनुहोस्।
- तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 265 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |