Butternut स्क्वैश यस्तो अद्भुत प्राकृतिक स्वाद छ, कि यो राम्रो मा आफ्नै सादा खाएको छ। यो एक धेरै सरल (अझै धेरै स्वादिष्ट छ!) तरternut स्क्वैश नुस्खा जसले स्क्वैशको प्राकृतिक स्वादलाई चमक दिन्छ। यो थोडा मीठो र थोडा सास हुन्छ। यो सजिलो तरternut स्क्वाश नुस्खा दुवै शाकाहारी र शाकाहारी हो, र शायद पनि स्वादिष्ट स्वेच्छा स्काश प्रयोग गरेर स्वादिष्ट हुनेछ।
यदि तपाईं तरटट स्क्वैशलाई प्रेम गर्नुहुन्छ भने, शाकाहारी र रक्सी तरटट स्क्वाश व्यञ्जनहरू प्रयास गर्न स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम butternut स्क्वाश (खुबै र कटाई)
- 3/4 कप सब्जी पोथी
- 2 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच मेपल सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
एक ठूलो सूप वा स्टक बर्तनमा, सबै अन्य सामग्रीसँग बिरुरुट स्क्वाश जोड्नुहोस्।
आवरण गर्नुहोस्, र एक ढिलो ढङ्गमा ल्याउनुहोस्। लगभग 20 मिनेटको लागि पकाउने अनुमति दिनुहोस् वा स्क्वाश नरम हुँदा, सेवा गर्न अघि जोड्नुहोस्।
यदि चाहानुहुन्छ चावल वा अन्य सम्पूर्ण अनाजमाथि सेवा गर्नुहोस्। यो मीठो र नमस्कार स्क्वैश पनि स्वादिष्ट छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |