यो नुस्खा पालन गर्नुहोस् र पूर्ण पकाउने आलुका लागि आधारभूत निर्देशनहरू हरेक पटक। मक्खन र खट्टा क्रीम संग यी महान पकाएको आलुहरू, वा अजमोद वा चिनिहरु संग छिटो। तिनीहरू केवल कुनै पनि भोजनको साथ महान हुनुहुन्छ, विशेष गरी स्टेक वा चप्समा खाना।
उत्तम परिणामका लागि रस्केट, इडीहो वा अन्य उच्च स्टार्च बेकिंग आलु छनौट गर्नुहोस्, र गहिरो र असुरक्षित हटाउन राम्रो तरिकाले खरानी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ठूलो पाक आलु
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- वैकल्पिक: मोटे कोसर नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- गहिरो हटाउन पानीको तल आलु घुमाउनुहोस्; कटौती वा सानो स्वाद जस्तै अशुद्धता हटाउन एक सानो तीव्र चाकू प्रयोग गर्नुहोस्।
- धेरै ठाउँहरूमा प्रत्येक आलुलाई गहिराइमा खुकुरी वा तेज काँटा प्रयोग गर्नुहोस्। आलुले पाक लगाउँदा भापलाई बचाउन अनुमति दिन्छ।
- जैतून को तेल संग हल्का आलु को प्रत्येक र रमाउनुहोस्, यदि वांछित, मोटे संग नमक या मोटे नमक मा रोल।
- आलुको केन्द्रमा ओवन रैकमा सिधै आलु राख्नुहोस्। 60 देखि 70 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा आलु सम्मको निविदा नभएसम्म एक फोर्कले केन्द्रमा सम्मिलित हुँदा सबैभन्दा ठूलो आलु सजिलै छर्नेछ।
- प्लेट वा व्यक्तिगत प्लेट्सलाई हटाउन हटाउनुहोस् र प्रत्येक आलुको केन्द्रमा एक सुई कटौती गर्नुहोस्। प्रत्येकमा एक सानो छाला पीछा र पीठो संग थोडा आलु फ्लाफ। मक्खन, अजवाली, वा बेकन छिटोको साथ मक्खन र खट्टा क्रीम संग सेवा गर्नुहोस्। वा भित्री आलुले कत्तिको कडादार या मिर्च जैक पनीर संग र पनीर पिघ्न ओवनमा फर्काउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 66 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 55 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |