क्लासिक बियर बट चिकन नुस्खाको यो स्मोक्ड संस्करण तापमान लेन्छ ताकि बियर फोडा हुनेछैन। लाभ यो प्रकाश किरण चिकन र चिकन चिकन हुनेछ जब यो एक धुंधला वातावरणमा पूर्णतामा घुमाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पुरा चिकन
- 1 को
- बियर
- 2 चम्मच (30 एमएल) कटा प्याज
- 2 चम्मच (30 एमएल) सेब साइडर सिरका
- 3 लौह खनिज लसुन
- सीजनिंग रूब को लागि:
- 2 चम्मच (10 मिलीलीटर) हल्का मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच (5 एमएल) प्याज पाउडर
- 1 1/2 चम्मच (7.25 एमएल) नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. पहिले सेतो धूम्रपान। चुरोट र चिकन सिजन गर्ने सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र सबै भन्दा बढी चिकनमा रगत गर्नुहोस्।
2. जब धूम्रपान नगर्ने हल्ला हुन्छ, बियर खोल्नुहोस् र आधा र केवल आधा पेन्नुहोस्। एक ओपनर संग, बियर को माथि काट्न सक्छ। प्याज, सिरका, र लसुनको बियर जोड्नुहोस्।
3. जब धूम्रपान गर्न तयार छ, रक बीचको बीचमा बियर राख्नुहोस्। बियर माथि उठ्ने कुखुराको सावधानीपूर्वक राख्नुहोस्। तपाईले एकदम सानो रचनात्मक प्राप्त गर्न आवश्यक हुन सक्छ यो ठीकसँग खडा गर्न।
सुनिश्चित गर्नुहोस् कि बियर पुरा तरिकाले चिकन द्वारा कवर गर्न सक्छ। लगभग 3 देखि 4 घण्टासम्म वा धुँवाको छाला 165 र 170 डिग्री बीचको आन्तरिक तापमान सम्म धुम्रपानको चिकन।
4. एकपटक पकाएको, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र एक काट्ने बोर्डमा राख्नुहोस्। एल्युमीनियम पन्नीको साथ खुसीसाथ तम्बू चिकन र 7 देखि 10 मिनेटसम्म आराम गरौं। ढोका र सेवा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 9 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,097 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 34 g |