यो लाइट र स्वादिष्ट कोमल स्ला सिर्फ एक गोभी सलाद भन्दा बढी छ। यो ताजा ताजा गर्मी का पनी विभिन्न सब्जियों र एक हल्का र आसान ड्रेसिंग संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप सेतो सिरका
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 3 चम्मच सब्जी तेल
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1/2 माध्यम गोभी, कटा भयो
- 1/2 ठूलो लाल प्याज, कटा भयो
- 1 मध्यम हरी काली मिर्च , कटाई
- 1/2 माध्यमको रातो काली मिर्च, कटा भयो
- 1 मध्यम ककड़ी, बीउ हटाइयो, कटा
- 1 टमाटर, बीउ हटाइयो, कटा
- 4 हरा प्याज, कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो ससनी मा, सिरका, सरसफाई, चिनी, तेल, अजमेरको बीज र काली मिर्च जोड्नुहोस्; गठबन्धन गर्न हल।
- एक फोडा ल्याउनुहोस्; गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- ठूलो कटोरामा कटा सब्जियां मिलाउनुहोस्; हट ड्रेसिंग मिश्रण संग टस।
- राम्रो तरिकाले सेवा गरिरहनु अघि चिन्नुहोस्, त्यसपछि फेरि फ्याँक्नुहोस्।
यो सलाद हम, गर्म कुत्तों , या सॉसेज संग राम्रो छ, र यो एक राम्रो प्रकाश विकल्प हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 173 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 4 जी |