सुसान पोर्टेम एक धेरै प्रतिभाशाली कलाकार हो जसले कलात्मक ढंगले कसरी पकाउँछ भनेर जान्दछ। उनले अत्यधिक आफ्नो आमाको मीठो र खट्टा भाषाको नुस्खाको सिफारिस गर्छन्। सुसानले यहूदीको सकोकोटको लागि यो निविदा र स्वादिष्ट कोशेर मासुको डिश सेवा गर्न मनपर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2.5 पाउंड (1 किलोग्राम) पखाला भाषा
- 1 प्याज, कटाईयो
- 2 बे पत्ते
- 3 सारा सबै मसाले
- 1 15-औंस टमाटर सस गर्न सक्छ
- 1 15-औंस पानी (माथि टमाटर माथि भरेर मापन गर्न सकिन्छ)
- एक नींबूको रस
- 3/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप गहिरो किशमिश
यसलाई कसरी बनाउने?
1. जिब्रो, प्याज, बे पत्ती र सबै बोसोमा राख्नुहोस्। चिसो पानीसँग आवरण गर्नुहोस्। आवरण पोट। 2 घण्टाको लागि मध्यम गर्मीमा कुकुरकूल। जब जिब्रो लुगाफार्म हुन्छ, छील। त्यसपछि जीभ - टिप पछाडि फर्कनुहोस् - मध्यम चौडाई स्ट्रिप्समा।
3. एक अलग बर्तन मा, टमाटर चटनी, पानी, नींबू को रस र भूरी शर्क को संयोजन गर्नुहोस। कटाईएको जीभ थप्नुहोस्। अर्को घण्टाको लागि मध्यम-कम गर्मीमा यो ससमा जिब्रोलाई पकाउनुहोस् वा जिब्रो निविदा हुन्छ। खाना खानेको अन्तिम आधा घन्टामा किशमिशहरू थप गर्नुहोस्।
TIPS:
1. यो उत्कृष्ट छनौट प्रयोग गर्न को लागी सबै भन्दा राम्रो छ किनभने यो पहिले देखि नै कताई छ।
2. यो चटनी मासुबलहरूको लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 823 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 68 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 173 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 28 जी |