कुनै आयरिश भोजन कुनै बिट आत्माहरू, ठीक छ बिना पूरा हुनेछ? केवल केहि सरल सामाग्री संग, डेयरी मुक्त भरी आयरिश कफी को लागि यो नुस्खा तपाईंको भोजन को लागि सही समाप्ति हो या एक जीवंत शाम को एकदम सही शुरुआत हो! आफ्नो गैर डेयरी शाकाहारी सेंट सेन्ट प्याट्रिक दिवस उत्सव संग एक जाने को लागि आयरन कफी को कोशिश करो, या कुनै पनि समय तपाईं एक ताप पिक-अप-अप आवश्यक छ। आखिर, हामी पुनर्गठन छौं किनकि, हामी मतलब छैन कि हामी क्याफिन र व्स्स्की छैन!
मजाक तथ्य: के तपाईंलाई थाहा छ कि आयरिश कफी वास्तवमा आयरल्यान्ड बाट आएको छैन? होइन, यो बाट आउछ ... सैन फ्रान्सिस्को।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप कफी (बलियो पीडा, तातो)
- 2 चम्मच। आयरिश व्हिस्की
- 2 चम्मच। कच्चा शर्करा
- वैकल्पिक: vegan whipped क्रीम वा whipped topping
यसलाई कसरी बनाउने?
- कफी, व्हिस्की र चिनी सँगसँगै हिड्नुहोस्, निश्चित गर्नुहोस् कि चिनी घुमाउँछ।
- एक उदार चमकदार गैर डेयरी whipped क्रीम संग गार्निश, यदि चाहियो।
आफ्नो भान्सा आयरिश कफीको आनन्द लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 105 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |