तपाईलाई के चाहिन्छ?
- माटबलहरूको लागि:
- 2 अण्डा
- 1/2 कप दूध
- 3 स्लाइस रोटी, टुक्रा
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1/2 कप कपडा कटा प्याज
- 2 चम्मच काटिएको अजमोरी
- 1 क्लोभ लसुन, फिसलिएको, मिनिसिङ
- 1 चम्मच नमक
- सस र पास्ताको लागि:
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 कप कटा प्याज
- 2 लौंग लसुन, मुटु र खसेको
- 1 चम्मच शुगर
- 2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच सूखे पत्ता अरेगानो
- 1/2 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- 1 ठूलो (28 देखि 36 औंस कुल) कुचल इटालियन टमाटरहरू
- 2 डिब्बे (6 औंस प्रत्येक) टमाटर पेस्ट
- 16 औंस पतली स्पेगेटी
- 1/2 कप पिर्मेसन पनीर (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
स्पेगेटी र मासुबलहरूको लागि पाक कला
1. मासुबल बनाउनुहोस्। एक मध्यम कटोरा मा, हल्का अण्डालाई हरायो; दूध र रोटी जोड्नुहोस् र लगभग 5 मिनेटको लागि खडा राख्नुहोस्। जमीन मासु, प्याज, अजमोद, लसुन, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्; धीरे मिक्स गर्न मिल्दैन। लगभग 24 मासुबलहरू मा आकार, लगभग 1 1/2 इन्च व्यास। मासुबलहरू लाई उदार रूपमा ठूलो उथाइन्छ। 450 मिनेटमा 25 मिनेटसम्म माक माउबलबल।
2. डच ओवनमा, तातो तेलमा मध्यम तापक्रममा, सट प्याज निविदा नभएसम्म मात्र सुन लगाउँछ। बाँकी सास सामग्री थप्नुहोस्; एक फोडा ल्याउनुहोस्। 30 मिनेटको लागि गर्मी, आवरण, र सिमेर कम गर्नुहोस्। स्वाद र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्, यदि आवश्यक भएमा थप नमक थपियो। मासुबलहरू थप्नुहोस्; आवरण र 50 देखि 60 मिनेट लामो समयसम्म उकालो
3. प्याकेज दिशा निर्देशन अनुसार कुक स्पैग्टी; नाली
4. चटमा मासुबलहरूसँग फ्याक्ट्री स्पेगेटीको सेवा गर्नुहोस्; ग्रेटेड पर्मेसन पनीर संग छिटो।
अधिक व्यञ्जनहरु
मसालेदार चिली मेटबल्स बारबेक्यू सस संग
हर्ब र लसुन मेटबलहरू
मनपर्ने माटबलहरू
मीठा र खट्टा माटबलहरू
Perfect Meatballs
मारियाको इटालियन माटबलहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 794 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 216 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,188 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 67 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 64 g |