यो सरल सेब साइडर र मसाले मिश्रणले स्टिटरहरूको लागि दालचीनी पट्टिहरूसँग मगमा तातोपानीमा सेवा पुर्याउँछ। यो एक क्लासिक स्पिल्ड साइड हो, जाडो पार्टी र कार्यक्रमहरूको लागि एकदम राम्रो छ। यो एक क्रिसमस ईव पार्टीका लागि एकदम सही पेय हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 क्वार्ट्स सेब साइडर
- 12 लौंग (पुरा)
- 1 छडी दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट (जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्याउ साइडर, लौंग, 1 दालचीनी स्टिक, र नटमेगलाई ठूलो साउसेप वा stockpot मा राख्नुहोस्। पूर्ण फोडा लिनुहोस्।
- राम्रो जाल चलानीको माध्यमबाट तनाव र सरसफाइको लागि दालचीनी पट्टेहरूसँग मगमा तातो सेवा गर्दछ।
यो एक क्रिसमस ईव सभा वा छुट्टी पार्टीमा सेवा गर्न स्वादिष्ट पेय हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 12 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |