तपाईंको खानाको मौसममा सादा पुरानो नमक प्रयोग गरी थकिरहनु हुन्छ? Szechuan मिर्चेरकना नमक एक मसालेदार विकल्प बनाउँछ। ब्ल्याक वा गुलाबी मिर्चेरकक्स जस्ता अन्य प्रकारका मिर्चहरू थप्दा आधारभूत नुस्खा सुधार गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। तपाईं Szechuan peppercorns को अनुपात पनि नमक गर्न को लागी आफ्नो आफ्नै प्राथमिकताहरू अनुरूप गर्न सक्नुहुन्छ। एक पल्ट जब तपाईं मिर्चेरकक नमक बनाउनु भएको छ, क्रिसपिच्छे चिकन पैराको लागि यो नुस्खामा कोसिस गर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 tablespoons
- Szechuan Peppercorn
- 4 चम्मचहरू
- कोष वा समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमक र कालीपरकको साथमा मिलाउनुहोस्। एक भारी फ्राइङ प्यानमा मध्यम तापनि कम ताप ताप्न, धुँवासम्म लगातार पछाडि घाम लगाउँदा र पिपापरकोकहरू धमनी हुन्छन् (8 देखि 10 मिनेट)। कूल।
- मपपरकोर्न र नमक मिश्रण प्रक्रिया गर्ने थुप्रै तरिकाहरू छन्। मिर्चको कुकुर (करिब 30 सेकेन्ड सम्म) सम्म पुग्दा सम्म यो ब्ल्लेन्डर वा खाना प्रोसेसर मा मिश्रण गर्न मिल्छ। तपाईं यो मोल्डार र मोती प्रयोग गरेर पुरानो तरिकाले गर्न सक्नुहुन्छ। अर्को विकल्प मिश्रणमा रोलिंग पिन रोल गर्नु हो।
- मरिच कोठामा तापमानमा एक छापिएको जारमा भण्डार गर्नुहोस्। (यो धेरै महिनाको लागि अन्त्य हुनेछ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 0 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 388 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |