केहि परिवारले कहिल्यै पनि कोलोनको लागि स्वादको विकास गरेन। यो सब शाकाहारी संस्करणको एक स्वाद संग परिवर्तन हुन सक्छ।
यो नुस्खा एक लुभविच महिलाहरु कुकबुक, स्पाइस र आत्मामा अनुकूल गरिएको छ। केही सामग्रीहरू मूल नुस्खाबाट परिवर्तन गरिएका छन् र यो संस्करण क्रोकोपोटमा पकाएको छ।
यदि व्यक्तिले सेकेन्ड र तेस्रोका लागि सोध्नुभयो भने छक्क परे नगर्नुहोस्। यो साधारण मासुको छातीको व्यञ्जनको तुलनात्मक, स्वादिष्ट र धेरै हल्का हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप लाल सेम
- 1/2 कप सेतो सेम
- 1/2 कप गेबनो सेम
- 2 चम्मच तेल
- 2 ठूलो प्याज (diced)
- 1/2 कप जौ
- 4 आलु (खुट्टा र कटाई)
- 2 चम्मच प्याज सूप पाउडर
- 1 (15-औंस / 400-जी) टमाटरहरू diced गर्न सक्छन्
यसलाई कसरी बनाउने?
- फलफूल रातभर पानीमा भिड्नुहोस्।
- जब खाना पकाउन तयार भए, सेमलाई निकास गर्नुहोस्।
- एक कुखुरा मा हीट तेल। 5 देखि 7 मिनेटको लागि साउथ प्याज, पारदर्शी नभएसम्म।
- एक क्रोकोपट्टि मा, सेम र जौ संग मिश्रण प्याज। आवरण गर्न पानी थप्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्। 30 मिनेटको लागि निचो गर्मी र पकाउनुहोस्।
- आलु थप्नुहोस्। कुकुर, कवर, कम गर्मीमा 30 बढी मिनेटको लागि।
- प्याज सूप मिश्रण र टमाटरहरूमा हलचल। कुकुर, ठिकै ढोका, धेरै घण्टाको लागि कम तापमा वा रातो रात (यदि तपाईंले विश्रामको लंचको लागि सेवाको लागि योजना बनाउनुहुन्छ)।
नोट: कहिलेकाहीं यो कुकुरको पानीको तहलाई पकाउँछ। यदि धेरै पानी हटाउनुहुन्छ भने, कोलोन्टमा केही पानी थप गर्नुहोस्।
सुझाव सेवा गर्दै
एक parve कोलेन्ट कुगेल जोड्नुहोस् - एक शाकाहारी किशोरी - cholent को। चावलसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 20 9 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 9 जी |