यो स्वादिष्ट र हार्दिक सूप क्रश रोटी वा रोल र एक टाउको सलाद संग सेवा गर्नुहोस्। हड्डीले हड्डीलाई छातीमा थप स्वाद जोड्दछ। यदि तपाइँसँग बीफ शंकुहरू छैन भने, स्टिङ मासुको 1/2 देखि 1 पाउन्ड प्रयोग गर्नुहोस्।
सब्जिहरु पनि बहुमुखी छन्। केहि कटा हुआ मशरूम, सूखे रतबागा, वा सूप मा parsnips थप्न को लागि महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 पाउन्ड स्टि बीफ (सानो टुक्राहरु मा कट)
- 1 या 2 मासुदार बीफ शैंङ्क
- 2 कप गाजर (कटाई पतली)
- 2 रिबेल पनीरी (माथिको साथ, कटाईयो)
- 1 ठूलो प्याज (diced)
- 1 कप फ्रोजन गरिएको हरियो सेम
- 1 गर्न सक्दछ (14.5 औंस) टमाटरहरू
- वैकल्पिक: 3/4 कप फ्रोजन लिमा बीन्स
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 बे पत्ती
- 2 मध्यम आलु (खुबै र क्यूब्ड)
- 2 चम्मच सूखे तुलसी
- 1 चम्मच सूखे अजवाली
- 4 देखि 5 कप
- बीउको भाइरस (डिब्बा, घरको बनावट, आधार, वा बबल) बाट
- 1/4 कप जौ
- 1 1/2 कप
- जमे भएका मटर (ठुलो दौडिरहेको पानीको बीचमा)
यसलाई कसरी बनाउने?
यो नुस्खाको लागि 5 देखि 6-क्वार्ट क्रोकपोट प्रयोग गर्नुहोस्, वा सानो बर्तनको लागि सामग्रीमा फर्काउनुहोस्।
- सबै चीजहरू तर क्रक बर्तनमा जौ र मटरहरू थप्नुहोस्। माथि 1 1/2 इन्च भित्र पानी जोड्नुहोस् र हलचल गर्नुहोस्। LOW मा 6 देखि 8 घण्टाको लागि कुकुर, वा नभए सम्म गोडा निविदा हुन्छ। प्लेटमा बीफ शैंजहरू हटाउनुहोस् र हड्डियोंबाट मासु काट्नुहोस्। हड्डीहरू खारेज गर्नुहोस्।
- जौ संग ढिलो ढिलो बर्तनमा फर्कनुहोस्। उच्चमा गर्मी बढाउनुहोस् र लगभग 1 घण्टा र 45 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। थोरै मटरहरू थप गर्नुहोस् र HIGH मा 15 मिनेट लामोको लागि खानामा जारी राख्नुहोस्, वा जौ निविदा नभएसम्म।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- जौ संग 1 कप फ्रिज भएका कर्नेलहरू थप्नुहोस्।
- 1 वा 2-कप व्यक्तिगत भागहरूमा लिफ्टको सूप फ्रिज गर्नुहोस्।
- रोटी रोटी रोटी लपेट्नुहोस् र यसलाई 350 फिट ओवनमा 10 देखि 15 मिनेटसम्म न्यानो वा न्यानो सम्म न्यानो पार्नुहोस्। सूपसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 9 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 42 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,218 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 28 जी |