पोलिश हिरोइनका लागि यो नुहाउने तेल तेल, स्लेजज वा ओले (श्लेड वेफ ओ-ले-यो) मा पाइन्छ, महान् मोरक्कन (मार्क) विजोमस्की, संस्थापक, र पोल्याण्ड पोक्रको पाक कला संस्थानका निर्देशक हुन्।
हिर्ल्स पोल्याण्डको मनपर्ने एपटेकरहरूमध्ये एक हो। साल्ट हरिङ, यो नुस्खाको लागि आवश्यक, सामान्यतया पोलिस, यहूदी, र अन्य जातीय डिलमा बैरलबाट उपलब्ध छन्। खराब हाउजिङ खराब हुनको लागि सल्लिएको छ, त्यसैले तपाईलाई नम्रताको छुटबाट छुटकारा पाउन आवश्यक छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 नमक हरिङ फाइलहरू
- 1 प्याज (ठूलो, कटाई)
- 1/2 कप तेल (जैतून वा सनफ्लावर, वा माछा कवर गर्न पर्याप्त छ)
- 3
- Allspice बीउ
- 3
- peppercorns
- 1 बे पत्ती
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम्तीमा 1 घण्टाको लागि ठुलो पानीमा हरिदियो। यदि धेरै नमकीन भएमा, हरेक पटक पानी परिवर्तन गर्न दोहोर्याउनुहोस्।
- राम्रो तरिकाले नाली र काटेर टुक्रा टुक्रामा टुक्रा पार्नुहोस्।
- टुक्राहरू समायोजन र तेल, allspice, peppercorns र बे पत्ती को कवर गर्न को लागि ठूलो ठूलो ठूलो ठाँउ मा। जार बन्द गर्नुहोस्।
- खाने भन्दा पहिले 2 देखि 3 दिनसम्म प्रशीतन। यसले प्रशोधन गर्न दुई हप्ता सम्म राख्छ।
- पतला कटा प्याज या प्याज स्लाइस, नींबू, र अजमोद या डिल संग सेवा गर्नुहोस्।
पोलिश भोजनमा प्रायः चित्रण गर्नुहोस्
ध्रुवीय रूपहरू माथिका रूपहरू-अचम्म, फराकिलो, तलाका, सम्पूर्ण, फिलेटहरू-र अन्य एपेटाइजर रिसेप्टमा पोलिशमा रोलमोप्स वा रोलमोप्सी भनिन्छ।
हिराङ पुरा वर्ष पोल्याण्ड मा प्रदर्शित गरिएको छ, तर विशेष रूप देखि क्रिसमस ईव, छुट्टी को रूप मा जाना नयाँ साल को शाम को रूप मा जाना जाता छ, र लेंट पहिले Shrove मंगलवार मा छुट्टियों को समय मा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 150 901 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |